ÖVRIGT / Leksaker / Parti leksaker 14378544
nr 1437 8544
Parti leksaker
elastolin, figurer från andra världskriget
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:16:05
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr